BURSA HASTA BAKIM EVLERİ-DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

BURSA HASTA BAKIMEVİ FİYATLARI 2020

Alzheimer Demans, Parkinson, Kanser, Felç, kalp hastaları, MS, ALS, SVO, hastalarına bu yaşlı bakım evlerinde bakılmaktadır. Bursanın dışında civar iller olan İstanbul, İzmir, Kocaeli, Balıkesir Alzheimer Bakım Evleri fiyatlar yaşlı bakımevleri fiyatlarıdır. Buradaki hastanın sağlık drumu ne kadar desteğe ihtiyaç duyduğu, alzheimerin hangi evresinde olduğu sigortanın karşılamadığı medikal malzemelerin olup olmadığı, fizik tedavinin yapılıp yapılmadığı, yatak yarası olup olmadığı bu yatak yarasının tedavisinin yapılamsı sırasında kullanılarn ilaç ve medikal malzemelerin ne kadar olduğuna göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için arayıp uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

FİYAT VE HİZMET BİLGİSİ İÇİN ARAYIN…

Bursa Devlet Hasta Bakım Evleri Fiyatları

Bursa Hasta Bakım Evileri Bursa Alzheimer Bakım Evleri şeklinde farklı bir kurum yapısı bulunmamaktadır. Devletin Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezlerinde Alzheimer hastalarına bakılmaktadır. Alzheimer hastalar dışında Demans, Parkinson, MS,ALS gibi hastalarında bakımı yapılabilmektedir. Buradaki fiyatalar elbetteki özel bakım merkezlerinden daha düşüktür ancak normal devlet huzurevlerine göre biraz daha fazladır. Kalan yaşlılara özel bakım ve öz bakımda destek gerektiği için fiyatlandırmada farklılık göstermektedir.

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİ ARAYIN…

Bursa Alzheimer Bakımevleri

Bursada toplam 4 tane Alzheimer Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Buradaki bakım evlerinde demans ve parkinson hastalarına da bakılmaktadır. Bu huzurevlerinin verdikleri hizmetler, kapasiteleri, iletişim ve ulaşım bilgileri gibi konular için arayıp uzmanlarımızdan ücretisiz destek alabilirsiniz.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Bursa Özel Hasta Bakımevleri

Bursada 4 tane huzurevi ve yaşlı bakım evi bulunmaktadır. Alzheimer Demans, Parkinson, Kanser, Felç, kalp hastaları, MS, ALS, SVO, hastalarına bakılmaktadır. Bu huzurevlerinin verdikleri hizmetler, kapasiteleri, iletişim ve ulaşım bilgileri gibi konular için arayıp uzmanlarımızdan ücretisiz destek alabilirsiniz.

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİ ARAYIN

Özel Hasta Bakım Evleri

Bursa, Balıkesirde ki Özel Yaşlı Bakım Evlerinin-Yaşlı Bakım Merkezlerinin yani alzheimer bakım evleri ücretlerini aileler ödemektedir. Bu ücretlerin ne kadar olacağını bakım merkezleri belirlemektedir. Ancak yıllık zam oranlarını il genel meclisinin alacağı kararla belirlenmektedir. Aslında ücretler insanlara fazla gelsede konuya günlük ücret olarak bakmakta yarar vardır. Nedir bu günlük hesap; Diyelimki bir bakım merkezinde alzheimer hastanıza aylık 4000 tl ye bakılıyor bunun anlamı şudur; günlük 100 tl ye 4-5 öğün 4 çeşit yemek, hastanın banyosu, altının bezlenmesi, çamaşırının yıkanması,ütüsünün yapılması, 24 saat hemmşire takibi, haftada 1 gün doktor kontolü hizmetini satın almaktadırlar. Kaldıki eve bakıcı alsanız bile bakıcıya asgari ücret+sgk+yol parası+evinizdeki sarfiyatla size daha pahalıya mal olacaktır.

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİ ARAYIN…

Bursa Devlet Hasta Bakım Evleri

Bursa Hasta Bakım Evleri, Bursa Alzheimer Bakım Evleri, Bursa yatalak alzheimer hasta bakım merkezi olarak özel huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezleri dışında devlet Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Engelli Bakım Merkezlerinde, bakılmakta gerek sağlık gerekse bakım desteği verilmektedir. Yatalak hastalara bakarken dikkat etmek gerekmektedir aksi takdirde yatak yarası oluşmaktadır. yatalak Alzheimer hastalarının beslenmesi genellikle enteral beslenme yöntemi ile yapılır yani ya burundan yada mideden beslenme yapılmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…

Bursa Lüks Hasta Bakım Evleri

Lüks hasta Bakım Evi arayan hasta yakınları Bursa ve çevre iller olan İstanbulAnkara, İzmir,  Kocaeli, Lüks Hasta Baakım Evi, Lüks Alzheimer Bakım Evi bulabilmektedirler. Lüks Bakım Evlerinin fiyatları yapılacak hizmetler sağlanacak sağlık hizmeti ve desteği, kurumun lokasyonu, hastaya verilen refakatçi, ambulans uzman doktor, paliyatif bakım, yoğun bakım desteğine göre değişmektedir.

HİZMET VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİ ARAYIN…

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Bursa Paliyatif Bakım Merkezleri

Bursa Paliyatif Bakım Merkezi olarak Devlet  Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri Ve Üniversite Hastaneleri bulunmaktadır. Ancak Bursa ve civar illerdeki  Özel Huzurevlerinin bazılarında da bu tür paliyatif bakım hizmeti verilmektedir. Genellikle Alzheimer, Demans, Parkinson hastalarının son evrelerindeki hastalara, SVO hastaklarına, Kanser Hastalarına paliyatif servislerde bakılmaktadır.

Bursa Yatlak Hasta Bakım Merkezleri

Bursada bulunan  devlet huzurevi, bakım ve rehabilitasyon merkezlerinin bazılarında rehabilitasyon hizmetleri verilmektedir. Bunun dışında özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezleride Yatlak hastalara bakmaktadır. Bu rehabilitasyon merkezlerinde göz-el ve göz ayak koordinasyonlarında yeti kaybının önene geçilmes için rehabilitasyon faaliyetleri yapıldığı gibi ince motor ve kaba motor egzersizleri de yapılmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA