Gebze Huzurevi ve Gebze Yaşlı Bakım Merkezi

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Maltepe huzurevi

Gebze Huzurevleri, Yaşlı Bakım Evleri, Fizik Tedavi, Alzeimer Bakım Evleri Destek hattını arayarak ÜCRETSİZ DESTEK MERKEZİ

Gebze,Şile, Sancaktepe, Çekmeköy, Sarıgazi ilçelerinde Huzurevi, Yaşlı Bakımevi, Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakımevi, Yatalak Hasta Bakım Evi, Paliyatif Bakım Merkezi, Şizofren Hasta Bakım Merkezi arıyorsanız Uzmanlarımıza danışmadan ÜCRETSİZ DESTEK almadan karar vermeyin.

izmit kocaeli  bölgesi, Gebze ilçesinde bulunan “Özel Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, fotoğrafları ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Gebze Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi,

Gebze yakın İstanbul‘da faaliyete geçen Gebze Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , 10’i normal bakım 65’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 75 kişilik kapasiteye sahiptir. Sultanbeyli birçok yaşlı ve hasta yakını bu bölgede hizmet almaktadır.

55 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya fizik tedavi gerektiren engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Ayrıca 55 yaş altı kronik hastalık veya engeli olan bakıma ihtiyacı olan hasta kişilerinde bakım barınma sağlık ve fizik tedavi destek hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

Kabul Şartları

  •  55 yaş ve üzeri yaşta olmak,
  • Akıl ve ruh sağlığı yerinde olmak veya Huzurevinde kalabilir raporu alınması gerekmektedir.
  • Herhangi bir bulaşıcı hastalığa sahip olmamak,
  • Madde, alkol, uyuşturucu bağımlısı olmamak.

Gebze Huzurevi Fiyatları

Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerinin bünyesinde, hemşire refakati, sağlıklı yaşlılar için gündüz bakım hizmeti, evde bakım hizmeti, temizlik hizmeti, teknik hizmet gibi hizmetler yer alır.

Gebze huzurevi Aile bakanlığına bağlı özel huzurevi olması sebebiyle, Ücretler belirlenirken huzurevinin lokasyonu, binanın fiziksel özellikleri, verilen hizmetin özellikleri dikkate alınmaktadır.

Gebze Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya metro, otobüs, tramvay güzergahında bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze Devlet Huzurevi

Gebze de devlete belediyeye ait bir huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Gebze Özel Huzurevi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadırBu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerdebulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze Yatalak Hasta Bakımı

Gebze de yatalak hasta bakım merkezi olarak hiçbir bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze Yatılı Fizik Tedavi

Gebze de yatılı  fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri bulunmamaktadır. Ancak özel fizik tedavi merkezleri veya özel hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze Alzheimer Bakım Evi             

Gebze’de Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek bir huzurevi yaşlı bakım merkezi veya yaşlı bakım evi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze Paliyatif Bakım

Şile Paliyatif Bakım Merkezi olarak hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze şizofreni Bakımevi

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Gebze Kanser Hastası Bakımı

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Gebze Huzurevi Bünyesinde Sunulan Hizmetler

Gebze Huzurevi Yaşlı Bakım ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini tercih eden misafirler için pek çok imkân sağlanmaktadır. Her türlü sağlık bakımından sosyal ihtiyaçlara kadar hizmet verilmektedir. Kendisine bakmakta zorlanan yaşlılarımızın hak ettiği bakımı, ilgiyi ve hizmeti veren Sultanbeyli Huzurevi birçok mesleki uygulamayı yapmaktadır.

Gebze Huzurevi Yaşlı Bakım Evi, Yatılı Fizik Tedavi merkezinde sosyal, sağlık, fizyoterapi, beslenme, teknik servisler, bakım ve rehabilitasyon hizmeti bulunmaktadır.

Adres Bilgileri : Gebze Şile Sancaktepe, Çekmeköy,  Sarıgazi, Sultanbeyli – İSTANBUL

İlgili İçerikler

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA