Kadıköy Huzurevleri-DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
kadıköy huzurevleri, kadıköy huzurevi

Kadıköy Huzurevleri,Yaşlı Bakım Merkezleri,Yatılı Fizik Tedavi Merkezleri, Alzeimer Bakım Merkezleri Ücretsiz Danışmanlık ve Destek Hattı..

İstanbul şehrinin Anadolu Yakasında bulunan Kadıköy ilçesi 2019 yılına göre 482.713’lik bir nüfusa sahiptir. İlçenin şehrin tam merkezinde oluşu, çeşitli sosyal imkanlar ve ulaşım kolaylıkları ilçeyi popüler ve tercih edilir hale getiriyor. Bunların yanı sıra ilçenin artan yaş ortalamasıyla birlikte Kadıköy Huzurevleri gün geçtikçe çoğalmaya başladı. 

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07Kadıköy Huzurevleri Listesi

Anadolu yakası, Kadıköy ilçesinde bulunan huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerine göz atın.

Life Mobil Evde Sağlık ve Bakım

Life Mobil Evde Sağlık ve Bakım, yaşlıların hastalarının ve hasta yakınlarının ihtiyaç duydukları sağlık ve bakım ihtiyaçlarını evlerinde almaları için hizmet veren özel bir kuruluştur. Teşhis, tedavi ve hasta bakımı konusunda deneyimli ve kadrosu ile hasta memnuniyetini sağlamak merkezin öncelikli amacıdır. Evde bakım ihtiyacı olan ailelerin bu hassas süreçte beklentilerini karşılamak, hastane odasının tıbbi desteğini yuva sıcaklığının konforuyla buluşturmak adına hizmet veren Lifemobil Evde Bakım sizlere doktor kontrolünde bakım hizmeti sunmaktadır.

Yapı Kredi Huzurevi

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçesinde bulunan ve Yapı Kredi Bankası Sağlık Emeklilik Vakfına bağlı olarak Acıbadem de açılan Huzurevi, bankadan emekli olan çalışanları ihtiyaç sahibi eşleri, emeklilerimizin anne, baba ve çocuklarınında faydalanabileceği merkezdir. Dileyen emekliler olanaklar çerçevesinde eşleriyle birlikte kalmaları da mümkündür. Yapı Kredi Huzurevinde (kısaca YKB Huzurevi) konaklamak isten emekliler; Huzurevi yöneticisinden detaylı bilgi alarak, sunacakları dilekçe ile müracaatta bulunabilirler.

Göztepe Semiha Şakir Yaşlı bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

İstanbul ili Kadıköy ilçesine bağlı Göztepe S.Şakir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı huzurevleri arasındadır. Yaklaşık 110 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. İstanbul Anadolu Yakasında 1986 yılında faaliyete geçmiştir. 

Kızıltoprak Klinik Evi – Yaşlı Bakım Merkezi

Doğa Huzurevi Grubuna bağlı Kızıltoprak Klinik Evi, 2010 yılında Türkiye’nin “Solunum cihazına bağlı hasta bakabilen ilk yaşlı bakım merkezi” olarak 44 yatak kapasitesi ile İstanbul Anadolu yakasının her bölgesinden rahat ulaşımın sağlanabildiği İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesi Kızıltoprak bölgesinde hizmete açılmıştır. 

Darüşşafaka Cemiyeti Huzurevi – Şenesenevler Rezidans

 Darüşşafaka Cemiyeti 1863’ten beri babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımızın yaşamını eğitimle değiştirmesine olanak tanıyan bağışçılarının ileri yaşlarını mutlu, güvenli, sağlıklı, konforlu, yeni dostlarla beraber, yaşam dolu bir atmosferde geçirmelerini sağlamak amacıyla 1997’de Yakacık Rezidans’ı açtı. Yakacık Rezidans’ın getirdiği hizmet anlayışıyla büyük beğeni toplaması ve kısa sürede tam doluluk seviyesine ulaşması üzerine Cemiyet, Maltepe, Şenesenevler ve Urla Rezidans’ı bağışçılarının hizmetine soktu

Buket Yaşlı Bakım Merkezi

Yaşlı bakımı ve huzurevi alanında 15 senelik tecrübe ile işletmesini yürüttüğü şubelerine 2007 yılında bir yenisini de İstanbul Göztepe de tarihi köşklerinden biri olan Tevfik Efendi Köşkü’nde hizmete girmiştir.Buket Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevinin amacı misafirlerine gerekli duydukları sağlık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onları huzurlu, güvenli ve mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Göztepe Şubesinde verilen huzurevi ve yaşlı bakım hizmetlerini saymak gerekirse hastane sonrası bakım hizmeti ile birlikte ara yoğun bakım hizmeti, doktor hizmeti, fizyoterapist, psikolog denetimi ve bakım elemanları ile birlikte tedavi ve bakım verilmektedir. 

Alife Yaşlı Bakım Merkezi – Acıbadem Huzurevi

ALIFE ve Acıbadem Mobil işbilirliği ile Konaklamalı Bakım Merkezi ve Huzuevi, İstanbuk Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir.Koşuyolunda bulunda merkezde 7/24 bakım desteği sunan Alife konuklarına doğal, rahat, samimi ve kaliteli bir iyileştirme ve rehabilitasyon süreci sunmakla birlikte, profesyonel sağlık ekibi ve medikal bakım standartları ile konuklarının yaşam kalitelerini iyileştirmeye yönelik girişimlerde de bulunmaktadır.

A-DORA Huzurevi Bostancı

A-DORA Huzurevi Alzheimer Vakfı adına hizmet veren tek kuruluş olma özelliğindedir. Hizmetine uzun zamandır devam eden a-dora huzurevi kazandığı tecrübesini, edindiği bil ve birikimini en iyi şekilde misafirleri için kullanmaktadır. Yaşlılık, Alzheimer, Demans, Parkinson, ve Felç(İnme) gibi çeşitli geriatrik durumlara karşı, kalite ve profesyonellikten ödün vermeden huzurevi misafirlerine güvenli, sağlıklı, huzurlu ve sosyal bir ortam sağlamaktadır

Nezih Huzurevi Moda

Nezih Huzurevi etik ilkelerden ödün vermeden, yaşlı haklarına saygı duyarak, modern tesisleri ve kaliteli bakım hizmeti ile on yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Nezih Huzurevi Moda Şubesi Moda cad.Gürbüztürk sokak. No:46 Moda – Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Kadıköy Huzurevleri Fiyatları

Moda, Kalamış, Bostanci gibi ilçenin çeşitli mevkilerinde bulunan Kadıköy Huzurevleri fiyatları kurumların sağladığı hizmet, tesisin kapasitesi gibi kriterlere bağlı olarak değişebiliyor.

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA