Sancaktepe Huzurevi ve SancaktepeYaşlı Bakım Merkezi

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Maltepe huzurevi

Sancaktepe ve Çekmeköy Huzurevleri, Yaşlı Bakım Evleri, Fizik Tedavi, Alzeimer Bakım Evleri Destek hattını arayarak ÜCRETSİZ DESTEK MERKEZİ

Sancaktepe, Çekmeköy, Sarıgazi, Sultanbeyli ilçelerinde Huzurevi, yaşlı Bakımevi, Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakımevi, Yatalak hasta Bakım Evi arıyorsanız Uzmanlarımıza danışmadan ÜCRETSİZ DESTEK almadan karar vermeyin.

İstanbul ili, Anadolu Yakası bölgesi, Sancaktepe ilçesinde bulunan “Özel Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, fotoğrafları ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Sancaktepe Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi,

İstanbul‘da faaliyete geçen Sancaktepe Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , 10’i normal bakım 65’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 75 kişilik kapasiteye sahiptir.

55 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya fizik tedavi gerektiren engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Ayrıca 55 yaş altı kronik hastalık veya engeli olan bakıma ihtiyacı olan hasta kişilerinde bakım barınma sağlık ve fizik tedavi destek hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

Kabul Şartları

  •  55 yaş ve üzeri yaşta olmak,
  • Akıl ve ruh sağlığı yerinde olmak veya Huzurevinde kalabilir raporu alınması gerekmektedir.
  • Herhangi bir bulaşıcı hastalığa sahip olmamak,
  • Madde, alkol, uyuşturucu bağımlısı olmamak.

Sancaktepe Huzurevi Fiyatları

Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerinin bünyesinde, hemşire refakati, sağlıklı yaşlılar için gündüz bakım hizmeti, evde bakım hizmeti, temizlik hizmeti, teknik hizmet gibi hizmetler yer alır.

Sancaktepe/ Çekmeköy huzurevi Aile bakanlığına bağlı özel huzurevi olması sebebiyle, Ücretler belirlenirken huzurevinin lokasyonu, binanın fiziksel özellikleri, verilen hizmetin özellikleri dikkate alınmaktadır.

Sancaktepe Yatılı Fizik Tedavi

Sancaktepe de yatılı  fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri bulunmamaktadır. Ancak özel fizik tedavi merkezleri veya özel hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sancaktepe Alzheimer Bakım Evi             

Sancaktepe de Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek bir huzurevi yaşlı bakım merkezi veya yaşlı bakım evi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sancaktepe Paliyatif Bakım

Sancaktepe Paliyatif Bakım Merkezi olarak hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sancaktepe şizofreni Bakımevi

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sancaktepe Kanser Hastası Bakımı

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Sancaktepe Huzurevi Bünyesinde Sunulan Hizmetler

Sancaktepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini tercih eden misafirler için pek çok imkân sağlanmaktadır. Her türlü sağlık bakımından sosyal ihtiyaçlara kadar hizmet verilmektedir. Kendisine bakmakta zorlanan yaşlılarımızın hak ettiği bakımı, ilgiyi ve hizmeti veren Sancaktepe Huzurevi birçok mesleki uygulamayı yapmaktadır.

Huzurevi Yaşlı Bakım Evi, Yatılı Fizik Tedavi merkezinde sosyal, sağlık, fizyoterapi, beslenme, teknik servisler, bakım ve rehabilitasyon hizmeti bulunmaktadır.

Adres Bilgileri : Sancaktepe, Çekmeköy,  Sarıgazi, Sultanbeyli – İSTANBUL

İlgili İçerikler

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA