ŞİŞLİ HUZUREVİ-YAŞLI BAKIMEVİ-DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Şişli Huzurevi Fiyatları

Huzurevi, Yaşlı Bakım Evi, Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakım Evi, Fizik Tedavi Merkezi arıyorsanız UZMANLARIMIZA DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN..!

Şişli Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evlerine göz atacak olursak 500 bin nüfuslu Kağıthane, Eyüp, Sarıyer ilçelerine ile komşudur. Şişli de devlet huzurevi, Şişli özel huzurevleri bulunmaktadır. Devlet huzurevi bulunmamaktadır. Şişli özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinin toplam kapasitesi 240 dir.

Şişlideki özel huzurevlerinin ücretlerini hasta yakınları ödemektedir. Aylıklar odadaki yatak sayısına hastanın bakım zorluğuna göre değişmektedir.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Şişli

Asude Huzurevi

Nezih Huzurevi

Fransız Fakirhanesi

Emekliler Dinlenme Evi

Artigiana Huzurevi

Şişli Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi

Şişli de özelde 2 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 120 yatak kapasitelidir. Bu huzurevleri ücrete tabidir. Ücretin tamamını yaşlı veya yaşlı yakınları ödemektedir. 1 tanede Şişli Belediyesi Gündüzlü Yaşlı Dinleme evi bulunup toplam 70 kapasitelidir. Ayrıca yabancı vakıflara ait 2 tane huzurevi ve yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır.

Şişlindeki Huzurevlerinin hepsi aynı zamanda yaşlı bakım merkezi statüsündedir. Bu bakım merkezlerinde kendi öz bakımlarını yapamayan yaşlıların öz bakımları yapılmaktadır. Nedir bu öz bakım banyo yaptırılması, yemek yedirilmesi, bezlenen hastaların bezlenmesi, tırnak kesimi, ağız diş temizliğinin yaptırılması,

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Şişli Devlet Huzurevi

Şişli’de Devlet ait Darülaceze Müdürlüğü vardır. Kimsesizlere hizmet vermektedir. Kapasitesi 670 dir.  Şişli Belediyesi Gündüzlü Yaşlı Dinleme evi bulunup toplam 70 kapasitelidir. Burada da kendi öz bakımını yapabilen yaşlılar gelmektedir. kendi öz bakımını yapamayan alzheimer, demans, parkinson, yatağa bağımlı fizik tedavi isteyen hastalar, kanser hastaları, kalp damar hastalıkları olan yaşlılar kalamamaktadır.

Şişli Özel Huzurevi

Şişli de özelde 2 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 120 yatak kapasitelidir. Bu huzurevlerinde sağlıklı yaşlılar kaldığı gibi geriatrik hastalığı olan yaşlılarda kalmaktadır. Nedir Bu geriatrik hastalıklar; Alzheimer, demans, parkinson, diyabetik hastalar, kanser, kalp hastaları kalmaktadır. Burada kalan kişiler ya kendileri yada yakınları tarafından ödenmektedir.

Şişli Yatalak Hasta Bakımı

Şişli de özelde 2 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 120 yatak kapasitelidir. Vakıflara ait 2 tane huzurevi ve ayrıca Darülaceze Müdürlüğü bulunmaktadır. Şişlinde yatalak hasta bakım merkezi olarak Şişli özel huzurevleri, Şişli devlet huzurevi yaşlı bakım evleri değerlendirilmektedir. Toplam 1250 yatak kapasitesi mevcuttur.

 

Şişli Yatılı Fizik Tedavi

Şişlinde yatılı  fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen 2 tane özel huzurevi ve bakım evi bulunmaktadır. Ayrıca 2 tane özel vakıf ve 1 tanede kimsesizlerin kaldığı Darülaceze Müdürlüğü vardır

Şişli Alzheimer Bakım Evi

Şişli de bulunan özel huzurevlerinde Alzheimer, demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılmaktadır. Ayrıca kanser, felçli, kalp damar hastalarına da bakılmaktadır. Şişli de özelde 2 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 120 yatak kapasitelidir. Vakıflara ait 2 tane huzurevi ve ayrıca Darülaceze Müdürlüğü bulunmaktadır. Şişlinde yatalak hasta bakım merkezi olarak Şişli özel huzurevleri, Şişli devlet huzurevi yaşlı bakım evleri değerlendirilmektedir. Toplam 1250 yatak kapasitesi mevcuttur.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Şişli Paliyatif Bakım

Şişli de bulunan özel huzurevlerinde Alzheimer, demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılmaktadır. Ayrıca kanser, felçli, kalp damar hastalarına da bakılmaktadır. Şişli de özelde 2 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 120 yatak kapasitelidir. Vakıflara ait 2 tane huzurevi ve ayrıca Darülaceze Müdürlüğü bulunmaktadır.

Şişli Şizofreni Bakımevi

Şişli de bulunan özel huzurevlerinde psikoz hastalarına saldırganlık olmamak kaydıyla bakılabilmektedir. Ancak bu kişiler için huzurevi, bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalabilir raporu alınması gerekmektedir. Bunların dışında Şişlinde bulunan ruhsal engelli bakım merkezlerinde de  şizofreni hastalarına bakılmaktadır.

Şişli Kanser Hastası Bakımı

Şişli Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezlerinde , Yaşlı Bakım Evlerinde kanser hastalarının bakımı yapılabilimektedir.  Şişli de bulunan özel huzurevlerinde Alzheimer, demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılmaktadır. Ayrıca kanser, felçli, kalp damar hastalarına da bakılmaktadır. Şişli de özelde 2 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 120 yatak kapasitelidir. Vakıflara ait 2 tane huzurevi ve ayrıca Darülaceze Müdürlüğü bulunmaktadır.

ŞİŞLİ SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Şişlinde toplam 4 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Yakuplu Mahalesindedir. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir.

 

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA