SULTANGAZİ HUZUREVİ – DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Sultangazi Huzurevi

Sultangazi de Huzurevi,Yaşlı Bakımevi,Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakım Merkezi arıyorsanız UZMANLARIMIZA DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN

Sultangazi Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evlerine göz atacak olursak 320 bin nüfuslu GOP, Bahçelievler, Başakşehir, Sultançiftliği ilçelerine ile komşudur. Devlete ait Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Sultangazi

Sultangazin da Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Bunların dışında vakıf, belediyeye ait bir huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır.

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Ayrıca bu ilçede yaşayan insanlar evlerine bakıcı alma yoluna gitmektedir.

Sultangazi Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi Fiyatları

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya metro, metrobüs, otobüs, tramvay güzergahında bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Sultangazi Devlet Huzurevi

Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Sultangazi Özel Huzurevi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bunun dışında Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sultangazi Yatalak Hasta Bakımı

Sultangazi de yatalak hasta bakım merkezi olarak hiçbir özel bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır. Sadece Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulun Balıklı Rum bakım Merkezi bulunmaktadır. Evde hasta bakımı yapmıyorlarsa bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sultangazi Yatılı Fizik Tedavi

Sultangazi de yatılı fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri bulunmamaktadır. Ancak özel fizik tedavi merkezleri veya özel hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sultangazi Alzheimer Bakım Evi

Sultangazi de  Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Yaşlı nüfusu fazla olmasından dolayı Alzheimer Demans Parkinson hasta sayısı fazladır.

.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Sultangazi Paliyatif Bakım

Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sultangazi Şizofreni Bakımevi

Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Sultangazi Kanser Hastası Bakımı

Sultangazi Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Ayrıca çeşitli hastanelerin palyatif servislerinde de hastalarına bakmaktadırlar.

SULTANGAZİ SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Sultangazide toplam 3 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir. EVDE SAĞLIK İHTİYACINIZDA BİZİ ARAYIN..

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA