ZEYTİNBURNU HUZUREVİ-YAŞLI BAKIM EVİ-DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Zeytinburnu Huzurevi

Zeytinburnunda Huzurevi, Yaşlı Bakımevi, Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakım Evi, Fizik Tedavi Merkezi arıyorsanız UZMANLARIMIZA DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN

Zeytinburnu Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evlerine göz atacak olursak 300 bin nüfuslu GOP, Bahçelievler, Fatih, ilçelerine ile komşudur. Zeytinburnunda Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Zeytinburnu

Zeytinburnun da Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Bunun dışında Vakıfa ait Balıklı Rum Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunların dışında belediyeye ait bir huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır.

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Ayrıca bu ilçede yaşayan insanlar evlerine bakıcı alma yoluna gitmektedir.

Zeytinburnu Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi Fiyatları

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya metro, metrobüs, otobüs, tramvay güzergahında bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Zeytinburnu Devlet Huzurevi

Zeytinburnu de devlete ait Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Bu kurumda hem sağlıklı yaşlılara hemde öz bakım ihtiyacı olan yaşlılara bakılmaktadır. Bu kuruma yatmak için sosyal hizmetler ilçe, il müdürlükleri veya huzurevi müdürlüğüne başvuru yapılır ve yapılacak sosyal inceleme sonrası yapılan değerlendirmeye göre yaşlı sıraya alınır ve sırası gelince kuruma kabulu yapılır.

Zeytinburnu Özel Huzurevi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Ancak Vakıfa ait Balıklı Rum Bakım Merkezi vardır, bu merkezde Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulunmaktadır. Bunun dışında Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Zeytinburnu Yatalak Hasta Bakımı

Zeytinburnu de yatalak hasta bakım merkezi olarak hiçbir özel bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır. Sadece Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulun Balıklı Rum bakım Merkezi bulunmaktadır. Evde hasta bakımı yapmıyorlarsa bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Zeytinburnu Yatılı Fizik Tedavi

Zeytinburnu de yatılı fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri bulunmamaktadır. Ancak özel fizik tedavi merkezleri veya özel hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Zeytinburnu Alzheimer Bakım Evi

Zeytinburnu de  Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfa ait Balıklı Rum Bakım Merkezi vardır, bu merkezde Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Yaşlı nüfusu fazla olmasından dolayı Alzheimer Demans Parkinson hasta sayısı fazladır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Zeytinburnu Paliyatif Bakım

Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfa ait Balıklı Rum Bakım Merkezi vardır, bu merkezde Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Zeytinburnu Şizofreni Bakımevi

Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfa ait Balıklı Rum Bakım Merkezi vardır, bu merkezde Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Zeytinburnu Kanser Hastası Bakımı

Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfa ait Balıklı Rum Bakım Merkezi vardır, bu merkezde Balıklı Rum Hastanesinin içerisinde bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Ayrıca çeşitli hastanelerin palyatif servislerinde de hastalarına bakmaktadırlar.

ZEYTİNBURNU SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Zeytinburnunda toplam 4 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir. EVDE SAĞLIK İHTİYACINIZDA BİZİ ARAYIN..

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA