Ataşehir Huzurevleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Ataşehir huzurevi, Ataşehir huzurevleri

Yazımızda İstanbul ili, Anadolu Yakası bölgesi, Ataşehir ilçesinde bulunan  Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezleri hakkında detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, fotoğrafları ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Ataşehir huzurevleri hakkında detaylı bilgi için sosyal hizmet uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Ataşehir Huzurevleri

İstanbul ili Anadolu yakasında bulunan Ataşehir ilçesi, artan nüfusu ile birlikte en gözde ilçelerden bir tanesidir. İlçede bulunan huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerini aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

Lotus Huzurevi

Ataşehir huzurevleri denildiğinde akla gelen ilk kurumlardan olan Lotus Huzurevi 24 saatlik hemşire, doktor ve çeşitli sağlık bakım hizmetleri sunuyor. Ayrıca uzman fizyoterapist kadrosuyla birlikte, yaşlıların hareket etme, koordine olma gibi özelliklerini güçlendirme çalışmaları yürütülüyor.

Fiziki sağlık bakım hizmetleri dışında psikolog ve sosyal hizmet uzmanları denetimi altında çeşitli sosyal aktiviteler düzenleniyor ve ziyaretçilerin ruh sağlığını koruyarak sosyalleşmeleri hedefleniyor.

Adres : Ataşehir Atatürk Mah. Mustafa Kemal Cad. 53 Ataşehir, İstanbul

Avrasya Bakımevi

Bilinen Ataşehir huzurevleri arasında olan, Özel Avrasya Bakımevi 2010 yılında kurulmuş olup, 36 kapasiteli merkezinde kişisel bakım, sağlık ve psikososyal takip hizmetleri sunmaktadır. Sağlık sorunlarına yardımcı olanın yanında ilgi, beceri ve yeteneklerine uygun etkinlikler sağlayarak, keyifli ve kaliteli bir aile ortamı içerisinde yaşamlarını devam ettirmelerine yardımcı olmaktadır. Dileyen yaşlı yakınları, bilgisayar yada cep telefonu üzerinden yaşlılarının bulunduğu odayı ve salonları kamera sisteminden 7/24 takip edebilirler.

Çınar Bakım Merkezi Ataşehir

İstanbul’da şimdilik sürdüren Çınar Bakım Merkezi Ataşehir şubesi bakım ihtiyacı olan engelli bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaya dönük hizmetleri bulunmaktadır.Bu çerçevede kişisel bakım hizmetleri, doktor kontrolleri ve ilaç takipleri, psikolojik danışmanlık hizmetleri ve kişisel gelişim ve grup etkinlikleri kapsamında çeşitli oyun ve faaliyetler yapılmaktadır. Engelli bakım merkezinde ayrıca üst yaş sınırı olmaksızın Alzhemier ve Demans hasta bakımı da yapılmaktadır. 

A-Dora Huzurevi Ataşehir

A-DORA Huzurevi Alzheimer Vakfı adına hizmet veren tek kuruluş olma özelliğindedir. Hizmetine uzun zamandır devam eden a-dora huzurevi kazandığı tecrübesini, edindiği bil ve birikimini en iyi şekilde misafirleri için kullanmaktadır. Yaşlılık, Alzheimer, Demans, Parkinson, ve Felç(İnme) gibi çeşitli geriatrik durumlara karşı, kalite ve profesyonellikten ödün vermeden huzurevi misafirlerine güvenli, sağlıklı, huzurlu ve sosyal bir ortam sağlamaktadır.

Nezih Huzurevi

Nezih Huzurevi Ataşehir Şubesi kaliteli yaşlı bakım hizmeti ile on yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Kurumun ayrıca İstanbul’un çeşitli ilçelerinde şubeleri bulunuyor.

Ataşehir Huzurevi Fiyatları

Huzurevi ve yaşlı bakım merkezleri fiyatları sunulan hizmet ve kurumun bulunduğu ilçeye göre değişiklik gösterebiliyor. Ataşehir huzurevleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA