Üsküdar Huzurevleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Üsküdar huzurevleri

İstanbul ili, Anadolu Yakası bölgesi, Üsküdar ilçesinde bulunan  Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, fotoğrafları ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Üsküdar huzurevleri hakkında detaylı bilgi almak için sosyal hizmet uzmanlarımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Üsküdar huzurevleri

Yazımızın devamında Üsküdar huzurevleri hakkında kapsamlı bilgi bulabilirsiniz.

Okyanus Yaşlı Bakım Merkezi

Okyanus Yaşlı Bakım Merkezi İstanbul Anadolu yakasında bulunan Üsküdar huzurevlerinden biridir. Sağlık hizmetleri başlıca Alzheimer, Demans, Felç, Parkinson, yatağa kısmen ya da tamamen bağımlı ve diğer geriatrik rahatsızlıklar olan hastalar olmak üzere bakıma ihtiyacı olan yaşlılara da hizmet veren bir merkezdir. Merkezde 24 saat sağlık personeli, yaşlı bakım personeli, anlaşmalı kurum doktoru ve konsültan hekimlerden oluşan bir kadro bulunmaktadır. Bakım merkezini 24 saat kesintisiz canlı yayın sistemi ile izlenebilme imkanı bulunmaktadır.

Erdem Huzurevi

Erdem Huzurevi 2006 yılında İstanbul Çengelköyde hizmete girmiştir. Bir başka Üsküdar Huzurevi olan bu kurum tek kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik odalarıyla, Butik-Huzurevi hizmeti anlayışında hizmet vermektedir. Site içerisinde kurulan merkezde bahçe ve site güvenliği bulunmaktadır. İçerisinde su havuzu, yürüyüş parkuru ve parkların bulunduğu düz bir alan içine yerleşmiş çok bir villada faaliyetine devam etmektedir. Erdem Huzurevinde verilen sağlık hizmetlerinin başlıcaları Alzheimer, Demans, Parkinson, vücuda bağlı kısmı felç, gibi hastalıklardır. Sosyal aktivitelerin de gerçekleştirildiği huzur evinde terapiler uygulanmaktadır.

Prof. Dr. F. Kerim – Nilüfer Gökay Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Profesör Dr. F. Kerim-Nilüfer Gökay Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı 2002 faaliyet göstermektedir. İstanbul anadolu yakası Bulgurlu Mah.Çilehane Yolu Üzeri No:37 K.Çamlıca adresinde bulunmaktadır.Kapasitesi yaklaşık 136 kişi dir. ( Devlet Huzurevi )

Ferah Huzurevi

En bilinen Üsküdar huzurevleri arasında olan kurum, 1995 yılında huzur ve bakımevi hizmeti vermek amacıyla D.Betül ŞEN tarafından kurulmuştur. Bu süreç içerisinde tecrübe, bilgi ve profesyonel hizmet anlayışı ile elde ettiği birikimlerini hizmet kalitesine yansıtmış, bugün üç şubesiyle halen ortalama 170 yaşlıya huzur ve bakımevi hizmeti vermektedir. İnsanların hayatı boyunca arzuladıkları tek şey sıcak, sevgi dolu ev ortamının varlığıdır. İşte böyle duygularla bezenmiş, insanların huzur duyacakları, kendilerine sevgi ve şefkatle yaklaşılacağından hiç kuşkuları olmayacağı bir aile yuvasını yılların deneyimiyle hazırladık.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Üsküdar huzurevi fiyatları

Üsküdar huzurevi fiyatları kurumlarda verilen hizmetler ve kurumun sunduğu olanaklara göre değişiyor. Huzurevi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sosyal hizmet uzmanlarımıza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA