Beylikdüzü Huzurevleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Beylikdüzü huzurevi, Beylikdüzü huzurevleri

İstanbul şehrinin Avrupa Yakasında bulunan Beylikdüzü ilçesi 2019 yılına göre 352.412’lik bir nüfusa sahiptir. İlçenin yeni yapılaşıyor olması, çeşitli sosyal imkanlar ve ulaşım kolaylıkları ilçeyi popüler ve tercih edilir hale getiriyor. Bunların yanı sıra ilçenin artan yaş ortalamasıyla birlikte Beylikdüzü Huzurevleri gün geçtikçe çoğalmaya başladı. 

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Beylikdüzü Huzurevleri Listesi

Avrupa yakası, Beylikdüzü ilçesinde bulunan huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerine göz atın.

Avrupa Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Avrupa yaşlı bakım merkezi İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde Gürpınar da 2010 yılında kurulmuştur. Bulunduğu konum itibariyle şehre çok yakın olup, aynı zamanda deniz manzarası ve muhteşem bahçesiyle görenleri kendine hayran bırakan doğal bir görsel zenginliğe sahiptir. Kurumumuz , doktor, psikolog ve 24 saat hizmet veren eğitimli sağlık personeli, yaşlı bakıcıları, temizlik ve servis elemanları ile standartların üzerinde bir hizmet vermektedir. Amacımız, hastalara ve yaşlılara sunduğumuz bakım, gözetim ve kişiye özel hizmetin yanısıra; hasta yakınlarının güvenini kazanmaktır. Felsefemizin temel ilkesi; hastalarımızın bizden beklediği sevgi, şefkat, güleryüz ve saygının olduğu bir ortam sunmaktır.

Altınçağ Yaşlı Bakım ve Huzurevi

Hizmetlerine 2006 yılında hasta altı bezleri ve hasta bakım ürünlerini tedarik ederek başlayan merkezin kurucusu Vahit Tanık dır. Altınçağ Huzurevi ve Bakımevini İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde Gürpınar’da hizmete başlamıştır. Huzurevi şehrin merkezinde olup, ulaşım araçlarına çok yakındır. Beş katlı hizmet binasında huzurevi ve özel yaşlı bakım üniteleriyle faaliyetine devam etmektedir.Kurum binası 7/24 saat kesintisiz güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir. Güvenlik alarm sistemli yangın detektörleri bütün oda ve koridorlarda bulunmaktadır. Acil durumlarda daha hızlı ve güvenli bir şekilde tahliye için panik odaları ve çift yangın merdiveni bulunmaktadır.

Nil Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Nil Huzurevi 10 yılı aşkın tecrübesiyle, İstanbul Beylikdüzü ilçesinde, kurum sakinlerine aradıkları huzurlu ortamı sunmak adına profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Nil Huzurevi; çeşitli sosyal aktiviteler, müzik dinletileri, eğlence, hafıza güçlendirici bulmacalar, meşguliyet terapileri gibi pek çok sosyal etkinlikler düzenleyerek misafirlerini aktif bir hayatın içinde hissedebilecekleri bir ortam sunmaktadır. Nil Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi; kurum sakinlerimize 7/24 sağlık takibi, günlük yaşam bulgu takibi, uzman doktor hizmeti, psikolojik destek, profesyonel bakım eleman hizmeti, gün içerisinde 3 ana öğün 2 ara öğün, su takipleri, egzersiz takibi, banyo takibi, öz bakım takibi, yatağa bağımlı hasta özel takibi gibi hizmetler sunmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi 2015 yılında İstanbul‘da hizmete girmiştir.Toplam kapasitesi 112 yatakdır. 60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli olan kişilerde belli bir ücret karşılığı huzur evinde kalabiliyorlar.

İstanbul Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kabul Şartları

Koşullar

  1. 60 yaş ve üzeri yaşlarda olmak,
  2. Kendi gereksinimlerini karşılamasını engelleyici bir rahatsızlığı bulunmamak, yeme, içme, banyo, tuvalet ve bunun gibi günlük yaşam etkinliklerini bağımsız olarak yapabilecek durumda olmak,
  3. Ruh sağlığı yerinde olmak,
  4. Bulaşıcı hastalığı olmamak,
  5. Uyuşturucu madde yada alkol bağımlısı olmamak,
  6. Sosyal ve/veya ekonomik yoksunluk içinde bulunduğu sosyal inceleme raporu ile saptanmış olmak.  

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Beylikdüzü Huzurevleri Fiyatları

Gürpınar, Kavaklı, Büyükçekmece gibi ilçenin çeşitli mevkilerinde bulunan Beylikdüzü Huzurevleri fiyatları kurumların sağladığı hizmet, tesisin kapasitesi gibi kriterlere bağlı olarak değişebiliyor.

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA