Bakırköy Huzurevleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
bakırköy huzurevleri ve yaşlı bakım merkezleri

İstanbul şehrinin Avrupa Yakasında bulunan Bakırköy ilçesi 2019 yılı verilerine göre 229.230’luk kalabalık bir nüfusa sahiptir. İlçenin şehrin tam merkezinde oluşu, çeşitli sosyal imkanlar ve ulaşım kolaylıkları ilçeyi popüler ve tercih edilir hale getiriyor. Bunların yanı sıra ilçenin artan yaş ortalamasıyla birlikte Bakırköy Huzurevleri gün geçtikçe çoğalmaya başladı. 

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Bakırköy Huzurevleri Listesi

Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi

Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi, yaşlıların hastalarının ve hasta yakınlarının ihtiyaç duydukları sağlık ve bakım ihtiyaçlarını evlerinde almaları için hizmet veren özel bir kuruluştur. Teşhis, tedavi ve hasta bakımı konusunda deneyimli ve kadrosu ile hasta memnuniyetini sağlamak merkezin öncelikli amacıdır. Evde bakım ihtiyacı olan ailelerin bu hassas süreçte beklentilerini karşılamak, hastane odasının tıbbi desteğini yuva sıcaklığının konforuyla buluşturmak adına hizmet veren Lifemobil Evde Bakım sizlere doktor kontrolünde bakım hizmeti sunmaktadır.

Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy ilçesinde bulunan ve Galatasaraylılar Vakfına bağlı olarak Bakırköy de açılan Huzurevi,emekli olan çalışanları ihtiyaç sahibi eşleri, emeklilerimizin anne, baba ve çocuklarınında faydalanabileceği merkezdir. Dileyen emekliler olanaklar çerçevesinde eşleriyle birlikte kalmaları da mümkündür

Özel Bakırköy Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

İstanbul ili Bakırköy ilçesi Özel Bakırköy Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi özel kurumlararasındadır. Yaklaşık 110 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. İstanbul Avrupa Yakasında faaliyet göstermektedir.

Özel Liman Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Özel Liman Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde bulunan özel kurumlardan birisidir. Uzun yıllardır faaliyet gösteren kurum, hijyenik ve konforlu koşullar sunuyor.

Özel Vahide Sultan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

 İstanbul Bakırköy ilçesinde faaliyette bulunan merkez Türkiye’de ki huzurevleri arasında misafirlerimize gösterdiği özenli hizmet ile saygın bir konuma sahiptir.Vahide Sultan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi kalite politikası anlayışı çatısı altında yer alan yaşlılara ülke ve dünya standartları üstünde hizmet sunmak, beklentileri en üst düzeyde karşılamaktır. Yaşlı bakım hizmetinde konaklama, özel bakım, rehabilitasyon, refleksiyon, rekreasyon, fizyoterapi, yaşlı acil servisi, diğer tıbbi ve geriatrik hizmetlerin yanında balneoterapi, hidroterapi, aromaterapi, peloidoterapinin yanı sıra diğer geriatrik hizmetleri geliştirmek için profesyonel kadrosuyla sağlık alanındaki kapsamlı deneyimlerini kullanarak hizmet sunan bir huzur ve bakımevi dir.

Özel Yeni Hayat 2 Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

İstanbul Özel Yeni Hayat Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezin de alzheimer, demans, parkinson, kanser hastalarına ve yatağa bağımlı hastaların bakımı yapılmaktadır.Huzurevinde Haftalık 10 saat doktor, 24 saat hemşire, hasta bakıcı ve yaşlı bakım teknikerleri bulunmaktadır. Hasta bakımı ve yaşlı bakımı yapılmaktadır

Özel Yeşilköy Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi 

Özel Yeşilköy Huzurevi , sevdiklerinize huzurlu, doğal, temiz ve mutlu bir ortam sağlamak için 17 yıldır kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Onların sağlığı ve kendini güvende hissetmesi bizim için çok önemli. Ulu önderimizin söylediği “Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu,o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Mazide muktedirken bütün kuvvetiyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.” mottosundan yola çıkarak sizlere hizmet veriyoruz.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Bakırköy Huzurevleri Fiyatları

İncirli, Kartaltepe, Florya ve Yeşilköy gibi ilçenin çeşitli mevkilerinde bulunan Bakırköy Huzurevleri fiyatları kurumların sağladığı hizmet, tesisin kapasitesi gibi kriterlere bağlı olarak değişebiliyor.

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA