Büyükçekmece Huzurevleri-Yaşlı Bakım Evleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Büyükçekmece huzurevleri, Büyükçekmece huzurevi

Büyükçekmecede Huzurevi, Yaşlı Bakım Evi, Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakım Evi, Fizik Tedavi Merkezi arıyorsanız UZMANLARIMIZA DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN..!

İstanbul şehrinin Avrupa Yakasında bulunan Büyükçekmece ilçesi 2019 yılına göre 254.103’lük bir nüfusa sahiptir. İlçenin sahip olduğu çeşitli sosyal imkanlar ve ulaşım kolaylıkları ilçeyi popüler ve tercih edilir hale getiriyor. Bunların yanı sıra ilçenin artan yaş ortalamasıyla birlikte Büyükçekmece Huzurevleri gün geçtikçe çoğalmaya başladı.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Büyükçekmece Huzurevleri Listesi

Avrupa yakası, Büyükçekmece ilçesinde bulunan huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerine göz atın.

Gözlem Bakım Merkezi

Engelli bireylere yönelik yatılı veya gündüz bakım hizmetleri sunan merkezlerden biri olan Gözlem Bakım Merkezi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinin idare ve koordinesinde özel hizmet sunan kuruluşlardan biridir.İstanbul ili Büyükçekmece huzurevi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Alp Ata Bakım Merkezi

Özel Alp Ata Bakım merkezi İstanbul Büyükçekmece ruhsal ve zihinsel bakıma muhtaç bireylerin bakımını üstlenerek hizmet veren merkezlerden birisidir.

Özel Büyük Marmara Huzurevi

Özel bakımevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi 2015 yılında kurulmuştur. Büyükçekmece huzurevleri arasında yer alan bakımevimi gerek sağlık konusunda gerek yatalak hasta bakımı , yaşlı bakımında uzman kadrosu ile birlikte çalışmalarına hız katarak devam etmektedir. İstanbul Büyükçekmece’ de kurulan Özel Büyük Marmara Huzurevi yakınlarınızı en iyi şekilde yaşam sürmeleri için çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzur Evi 2015 yılından itibaren yüksek standart ve uzman ekibiyle iş disiplinini benimsemiş olarak yolunda devam etmektedir.

Özel Hayat Huzurevi ve Bakım Merkezi

Özel Hayat Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Fatih Mah. Moda Cad. No:7/2 Büyükçekmece / İstanbul adresinde bulunmaktadır.21 yıllık tecrübesiyle, deneyimli, profesyonel ve teknolojinin en son imkanlarından faydalanarak hizmet vermektedir. Hizmet hayatına 1997 yılından bu yana devam etmektedir. Dört katlı bina olarak tasarlanmış merkezde üç katı yaşlı misafirhanesi, dört bir yanı açık alan merkezin takibi ve kontrolü oldukça güvenlidir. Ayrıca her katta misafirlerin birlikte vakit geçirebileceği ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Kurum, Büyükçekmece huzurevleri arasında en eski ve tecrübeli ekibe sahip olanlardan birisidir.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Büyükçekmece Huzurevi Fiyatları

Büyükçekmece Huzurevleri, kurumların verdiği hizmete göre fiyatlanmaktadır. Huzurevi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal hizmet uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.


İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA