BAHÇELİEVLER HUZUREVİ – YAŞLI BAKIMEVİ-DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Bahçelievler Huzurevi Fiyatları

Bahçelievlerde Huzurevi, Yaşlı Bakım Evi, Hasta Bakımevi, Alzheimer Bakım Evi, Fizik Tedavi Merkezi arıyorsanız UZMANLARIMIZA DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN..!

Bahçelievler Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evlerine göz atacak olursak 500 bin nüfuslu Bağcılar Bakırköy, Güngören, Küçükçekmece, zeytinburnu ilçelerine ile komşudur. Burada Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYIN

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Bahçelievler

Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Bunun dışında Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Bulunmaktadır. Bunların dışında belediyeye ait bir huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır.

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Ayrıca bu ilçede yaşayan insanlar evlerine bakıcı alma yoluna gitmektedir.

Bahçelievler Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi Fiyatları

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya metro, metrobüs, otobüs, tramvay güzergahında bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Bahçelievler Devlet Huzurevi

Bahçelievler de Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Bahçelievler Özel Huzurevi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Ancak Vakıfa Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Bulunmaktadır. Bunun dışında Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYIN…

Bahçelievler Yatalak Hasta Bakımı

Bahçelievler de yatalak hasta bakım merkezi olarak Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Bulunmaktadır. Evde hasta bakımı yapmıyorlarsa bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Bahçelievler Yatılı Fizik Tedavi

Bahçelievler de yatılı fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri bulunmamaktadır. Ancak özel fizik tedavi merkezleri veya özel hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Bahçelievler Alzheimer Bakım Evler

Bahçelievler de  Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.  Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Yaşlı nüfusu fazla olmasından dolayı Alzheimer Demans Parkinson hasta sayısı fazladır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Bahçelievler Paliyatif Bakım

Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfa ait Balıklı Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Bahçelievler Şizofreni Bakımevi

Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfa ait Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Bahçelievler Kanser Hastası Bakımı

Bahçelievler Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Huzurevleri Derneğine ait İstanbul Bahçelievler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Ayrıca çeşitli hastanelerin palyatif servislerinde de hastalarına bakmaktadırlar.

BAHÇELİEVLER SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Bahçelievlerde toplam 3 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir. EVDE SAĞLIK İHTİYACINIZDA BİZİ ARAYIN..

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA