BEYOĞLU HUZUREVİ – DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Beyoğlu Huzurevi Fiyatlar

Beyoğlu Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evleri, Alzheimer Bakım Evleri, Yatalak Hasta Bakım Evleri, Yatılı Fizik Tedavi Merkezi, Evde Fizik Tedavi, Sağlık Kabinleri, Evde Sağlık Ve Evde Hemşirelik hizmetlerine bakacak olursak göz atacak olursak 400 bin nüfuslu Fatih, Zeytinburnu, Şişli, Bayrampaşa ilçelerine ile komşudur. Burada Devlete ait Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmamaktadır. NŞMS Vakfı Barınyurt Huzur Evi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. AYRINTILAR İÇİN BİZİ ARAYIN

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Beyoğlu

Beyoğlu Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmamaktadır.

Bunun dışında NŞMS Vakfı Barınyurt Huzur Evi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında belediyeye ait bir huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır.

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Ayrıca bu ilçede yaşayan insanlar evlerine bakıcı alma yoluna gitmektedir. Evde sağlık olarak ta evde sağlık ve sağlık kabinlerinden hizmet almaktadır.

BİLGİ VE DESTEK ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN…

Beyoğlu Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya metro, metrobüs, otobüs, tramvay güzergahında bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. EN YAKIN HUZUREVLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Beyoğlu Devlet Huzurevi

Beyoğlunda devlete ait hiçbir huzurevi ve yaşlı bakım rehabailitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Beyoğlu Özel Huzurevi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Ancak NŞMS Vakfı Barınyurt Huzur Evi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.BİLGİ VE DESTEK ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN…

Beyoğlu Yatalak Hasta Bakımı

NŞMS Vakfı Barınyurt Huzur Evi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında huzurevi yaşlı bakım evi olmadığı için yetersiz kalmaktadır. Evde hasta bakımı yapmıyorlarsa bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Beyoğlu Yatılı Fizik Tedavi

Beyoğlu de yatılı fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri bulunmamaktadır. Ancak özel fizik tedavi merkezleri veya özel hastaneler bulunmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Beyoğlu Alzheimer Bakım Evi

Beyoğlu de  Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek NŞMS Vakfı Barınyurt Huzur Evi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Yaşlı nüfusu fazla olmasından dolayı Alzheimer Demans Parkinson, yatağa bağımlı yatalak hasta diye genel tabiri olan felçli hasta sayısı fazladır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Beyoğlu Paliyatif Bakım

Paliyatif bakım olarak üniversite hastaneleri ve Eğitim araştırma hastaneleri bu hizmeti vermektedir.  Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Beyoğlu şizofreni Bakımevi

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Beyoğlu Kanser Hastası Bakımı

Kanser Hastaları için üniversite hastaneleri ve eğitim araştırma hastanelerinin paliyatif bakım servisleri bu hizmeti verebilmektedir. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

BEYOĞLU SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Beyoğlunda toplam 4 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir. BİLGİ VE DESTEK ALMAK İÇİN ARAYIN…

 

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA