FATİH HUZUREVİ – DESTEK HATTI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Fatih Huzurevi Fiyatlar

Fatih Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evleri, Alzheimer Bakım Evleri, Yatalak Hasta Bakım Evleri, Yatılı Fizik Tedavi Merkezi, Evde Fizik Tedavi, Sağlık Kabinleri, Evde Sağlık Ve Evde Hemşirelik hizmetlerine bakacak olursak göz atacak olursak 500 bin nüfuslu Beyoğlu, Zeytinburnu, Bayrampaşa ilçelerine ile komşudur. Burada Devlete ait Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmamaktadır.  Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır. BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN…

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Fatih

Fatih Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmamaktadır.

Bunun dışında Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır. Bunun dışında belediyeye ait bir huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır.

Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Ayrıca bu ilçede yaşayan insanlar evlerine bakıcı alma yoluna gitmektedir. Evde sağlık olarakta evde sağlık ve sağlık kabinlerinden hizmet almaktadır. BİLGİ VE DESTEK ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN…

Fatih Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya metro, metrobüs, otobüs, tramvay güzergahında bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. EN YAKIN HUZUREVLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Fatih Devlet Huzurevi

Fatihde devlete ait hiçbir huzurevi ve yaşlı bakım rehabailitasyon merkezi bulunmamaktadır.

Fatih Özel Huzurevi

Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Özel Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi bulunmamaktadır. Ancak Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır. Bunun dışında Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Fatih Yatalak Hasta Bakımı

Esenyurtta yatalak hasta bakım merkezi olarak Avcılar özel huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezleri, yaşlı Bakım Evlerinde yatalak hastalara bakılmakta gerek sağlık gerekse bakım desteği verilmektedir. Toplam 65 yatak kapasitesi mevcuttur. Yatalak hastalara bakarken dikkat etmek gerekmektedir aksi takdirde yatak yarası oluşmaktadır. Kolostomili hasta, treakostomili hasta, nebulizatörlü hasta, …vb hastalara bakılmaktadır.

Fatih Yatılı Fizik Tedavi

Fatihde yatılı  fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi bulunmamaktadır.

Fatih Alzheimer Bakım Evi

Fatih de  Alzheimer, Demans, Parkinson gibi nörolojik hastalara bakılabilecek Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır.

Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Yaşlı nüfusu fazla olmasından dolayı Alzheimer Demans Parkinson, yatağa bağımlı yatalak hasta diye genel tabiri olan felçli hasta sayısı fazladır.

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Fatih Paliyatif Bakım

Paliyatif bakım olarak üniversite hastaneleri ve Eğitim araştırma hastaneleri bu hizmeti vermektedir. Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Fatih şizofreni Bakımevi

Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır. Bunun dışında, bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

Fatih Kanser Hastası Bakımı

Rumeli Türkleri Kültür Ve Dayanışma Vakfına ait bir huzurevi bulunmaktadır. Bunun dışında, üniversite hastaneleri ve eğitim araştırma hastanelerinin paliyatif bakım servisleri bu hizmeti verebilmektedir. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır. Bu tür hizmetleri civar ilçelerden veya farklı ilçelerde bulunan Engelli bakım merkezleri, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinden karşılanmaktadır.

FATİH SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Fatih’de toplam 4 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir.

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA