HUZUR KONAĞI HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIMEVİ

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
İzmir de bulunan huzurevi hem sağlıklı yaşlılara hem de Yatalak, Alzheimer, Parkinson, Bedensel Ruhsal, Diyabet, Kanserli hastalara hizmet vermektedir. Huzurevinde Haftalık 10 saat doktor, 24 saat hemşire, hasta bakıcı ve yaşlı bakım teknikerleri bulunmaktadır. Hasta bakımı ve yaşlı bakımı yapılmaktadır. Huzur konağı huzurevi

İzmir de bulunan huzurevi hem sağlıklı yaşlılara hem de Yatalak, Alzheimer, Parkinson, Bedensel Ruhsal, Diyabet, Kanserli hastalara hizmet vermektedir. Huzurevinde Haftalık 10 saat doktor, 24 saat hemşire, hasta bakıcı ve yaşlı bakım teknikerleri bulunmaktadır. Hasta bakımı ve yaşlı bakımı yapılmaktadır.

 

HAKKIMIZDA

Huzur Konağı, yaşlılık ve sağlık alanında ki hizmetlerine 2005 yılında başlamıştır. Sektörün içinden 2 Kurucu Müdür ile hizmet vermeye başlayan yaşlı bakım ve huzur evlerimiz, İzmir’in Evka-2 Çifte havuzlar semtinde yan yana bulunan 5’er katlı iki villadır.  Gezi alanlarına ve hastanelere yakın, ailelerin kolaylıkla ulaşabilecekleri lokasyonlar da yer alan, içi ve dışı sakinlerimizin güvenlik ve konforları düşünülerek özel inşa edilen tesislerimizde hizmet vermekteyiz. Sakinlerimize uygun bir yaşam merkezi olarak; tam donanımlı, lüks, 1-2-3 ve 4 kişilik odalarımızda, içinde tuvalet-lavabo, televizyon ve buzdolabı bulunan oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sakinlerimize uygun mimariye sahip 1000 metrekarelik bahçemiz içerisinde limon, mandalina, nar, portakal, ceviz, yenidünya, elma ağaçlarımızdan ve yetiştirdiğimiz sebzelerimiz ile organik beslenmeye özen göstermekteyiz. Sakinlerimizin oturup zaman geçirmeleri, rahat dolaşmaları düşünülerek inşa edilen bahçemizde bulunan kamelyamız, fıskiyeli havuzumuz özellikle bahar ve yaz günlerinde doğal yaşam ile buluşup dinlenme noktası olarak kullanılmaktadır. İki şubemizde de güneşten yararlanmak için düzenlenen teras, etkinlik salonları, hobi bahçesi, ziyaretçi görüşme odası, sosyal servis, revir, idari odalar, 24 saat sıcak su bulunan hamam ve banyo, yemekhane ve çok amaçlı ortak oturma alanlarımız ile sakinlerimize huzurlu bir yaşam merkezi sunmaktayız.   Kaliteli hizmeti ve deneyimli kadrosu ile sektöründe markalaşmış olan HUZUR KONAĞI gücünü hizmet verdiği referanslarından almaktadır.

 

Kuruluşlarımız, Birleşmiş Milletler Yaşlılık İlkelerine ve ülkemiz yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü denetiminde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA