KADIKÖY HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM EVLERİ

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Kadıköy Huzurevi Fiyatları

Kadıköy Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Evleri, Alzheimer bakım Evleri, Yatılı Fizik tedavi, Evde Fizik Tedavi, Evde Sağlık, Sağlık Kabinleri, şizofren Bakım Evlerine göz atacak olursak 600 bin nüfuslu Ataşehir, Üsküdar, ilçelerine ile komşudur. Kadıköy’deki Devlete ait Huzurevi olarak Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.  Ayrıca;  Darülşafaka ya bağlı Huzurevi ve yaşlı Dinlenme Merkezi bulunmaktadır. Kadıköy özel huzurevleri sayısına baktığımızda toplam 7 tanedir. Kadıköy özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinin toplam kapasitesi 320 dir.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kadıköy

Saygın Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi- Özel

Asude Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi – Özel

Nezih Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi- Özel

Doğa Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi- Özel

Acıbadem Sabanlı Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi- Özel

Alife Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi- Özel

Bu huzurevlerinden bazılarıdır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…..

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…..

Kadıköy Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Evi

Kadıköynde özelde 7 tane özel huzurevi olup toplam kapasite 320 yatak kapasitelidir. Bu huzurevleri ücrete tabidir. Ücretin tamamını yaşlı veya yaşlı yakınları ödemektedir. Normal huzurevi kısmında kendi öz bakımını yapabilen yaşlılar kalabildiği gibi öz bakım gerektiren alzheimer, demans, parkinson, yatağa bağımlı fizik tedavi isteyen hastalar, kanser hastaları, kalp damar hastalıkları olan yaşlılar kalmaktadır.

Kadıköy deki Huzurevlerinin hepsi aynı zamanda yaşlı bakım merkezi statüsündedir. Bu bakım merkezlerinde kendi öz bakımlarını yapamayan yaşlıların öz bakımları yapılmaktadır. Nedir bu öz bakım banyo yaptırılması, yemek yedirilmesi, bezlenen hastaların bezlenmesi, tırnak kesimi, ağız diş temizliğinin yaptırılması, rutin ilaç takipleri, çamaşır, ütü vs.tüm işler burada çalışan görevlilerce yapılır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Kadıköy Devlet Huzurevi

Kadıköy de Devlet Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Göztepe Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.  bulunmaktadır.  

Kadıköy Özel Huzurevi

Kadıköy ilçesinde bulunana toplam 7 tane huzurevi ve bakım merkezinde toplam 450 yatak kapasitesi bulunmakta. normal huzurevi kısmında kendi öz bakımını yapabilen yaşlılar kalabildiği gibi öz bakım gerektiren alzheimer, demans, parkinson, yatağa bağımlı fizik tedavi isteyen hastalar, kanser hastaları, kalp damar hastalıkları olan yaşlılar kalmaktadır. Bu huzurevlerinde sağlıklı yaşlılar kaldığı gibi geriatrik hastalığı olan yaşlılarda kalmaktadır. Nedir Bu geriatrik hastalıklar; Alzheimer, demans, parkinson, diyabetik hastalar, kanser, kalp hastaları kalmaktadır. Burada kalan kişiler ya kendileri yada yakınları tarafından ödenmektedir.

AYRINTILAR İÇİN ARAYIN…

Kadıköy Yatalak Hasta Bakım

Kadıköy de yatalak hasta bakım merkezi olarak Üsküdar özel huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezleri, yaşlı Bakım Evlerinde yatalak hastalara bakılmakta gerek sağlık gerekse bakım desteği verilmektedir. Ayrıca; Kanser, inme, felç, yatalak, beyin kanaması, ameliyat sonrası bakım, post op bakım gibi bakım gerektiren hastalarada bakılmaktadır. Toplam 320 yatak kapasitesi mevcuttur. Yatalak hastalara bakarken dikkat etmek gerekmektedir aksi takdirde yatak yarası oluşmaktadır.

AYRINTILAR İÇİN ÜCRETSİZ HATTIMIZI ARAYIN

Kadıköy Yatılı Fizik Tedavi

Kadıköy de yatılı  fizik tedavi merkezi olarak kullanılan veya değerlendirilen özel huzurevi ve bakım evleri değerlendirlebilmektedir.  

AYRINTILAR İÇİN ARAYIN…

Kadıköy Alzheimer Bakım Evi

Kadıköy de bulunan özel huzurevi ve yaşlı bakım evlerinde  alzheimer, demans, Parkinson,svo, gibi nörolojik hastalara bakılmaktadır. Alzheimer hastalarının 3 dönemleri bulunmaktadır, bu huzurevlerinde tüm dönemlerle ilgili bakım ve rehabilitasyon yapılmaktadır.

AYRINTILAR İÇİN ARAYIN..

Huzurevi mi arıyorsunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın.
+90 552 221 88 33 – +90 212 873 05 07

Kadıköy Paliyatif Bakım

Kadıköy Paliyatif Bakım Merkezi olarak Üsküdar Devlet hastanesi bulunmaktadır. Ancak Özel Huzurevlerinin bazılarında da bu tür paliyatif bakım hizmeti verilmektedir.

AYRINTILAR İÇİN ARAYIN

Kadıköy Şizofren Hasta Bakımevi

Kadıköyde bulunan huzurevlerinde psikoz hastalarına saldırganlık olmamak kaydıyla bakılabilmektedir. Ancak bu kişiler için huzurevi, bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalabilir raporu alınması gerekmektedir. Bunların dışında Üsküdar de bulunan ruhsal engelli bakım merkezlerinde de  şizofreni hastalarına bakılmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN…

Kadıköy Kanser Hastası Bakımı

Kadıköydeki Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evlerinde kanser hastalarının bakımı yapılabilmektedir. Kanser hastalarının dönemlerine göre sağlık destek hizmeti ihtiyacı artmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN..

KADIKÖY SAĞLIK KABİNİ VE EVDE SAĞLIK

Kadıköyde toplam 3 tane sağlık kabini bulunmaktadır. Bu sağlık Kabinlerinde Evde Doktor, Evde Hemşire, Evde Serum, Evde İğne(Enjeksiyon), Evde Kan Alma, Evde Pansuman, Evde Yara Bakımı, Evde Sonda Değişimi, Evde Kolostomi Bakımı, Evde Treakostomi Bakımı, Evde Fizik Tedavi hizmetleri alınabilmektedir.

DESTEK ALMAK İÇİN ARAYIN KOORDİNASYON MERKEZİMİZ  SİZE YARDIMCI OLSUN….

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA