Gülşah Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
İstanbul Esenyurtta hizmet veren Gülşah huzurevi yaşlı bakım merkezi  diğer huzurevleri gibi sağlıklı ve sağlıksız yaşlılara hizmet vermektedir.

İstanbul Esenyurtta hizmet veren Gülşah huzurevi yaşlı bakım merkezi  diğer huzurevleri gibi sağlıklı ve sağlıksız yaşlılara hizmet vermektedir. Bu huzurevinde de alzheimer, demans, parkinson, Kanser hastalarına ve yatağa bağımlı hastaların bakımı yapılmaktadır. Hasta bakımı ve yaşlı bakımı yapılmaktadır.

 

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Gülşah Huzurevi  Yaşlı Bakım Merkezi

Özel Gülşah Huzurevi ve Yaşlım Bakım Merkezi 2004 yılında huzur ve bakımevi Avrupa ayarında modern bir hizmeti vermek amacıyla Cemil GÜLŞAHİN tarafından kurulmuştur.

1973 yılında sağlık kolejini bitirdikten sonra Almanya’ya giden Gülşahin. Burada 3 sene boyunca Nürberg Devlet Hastanesinde sağlık memuru olarak çalışmıştır.

Daha sonra Almanya Kath. Akademie für Kraukenpflege in Bayern RONCALLISTIFT Yaşlı bakım ve huzur evinde sekiz Sene her kademede görev alan Cemil GÜLŞAHİN Bakımevi sorumluluğu görevinden sonra 1984 Yılında Türkiye’ye dönerek tecrübelerini memleketimiz hizmetinde kullanmaya başlamıştır.

23 sene boyunca Hilal Sağlık Hizmet San. Ltd. Şti. bünyesinde Türkiye’de Bahçelievler- Yeni Bosna ve Bağcılar- Güneşli’de kurduğu polikliniklerde sağlık sektöründe çalışmıştır.

Bu süreç içerisinde tecrübe, bilgi ve profesyonel hizmet anlayışı ile elde ettiği birikimlerini hizmet kalitesine yansıtmış,  iki blokta 55 yaşlımıza huzur ve bakımevi hizmetini verebilecek kapasiteye GÜLŞAH Huzur ve Bakımevini ulaştırmıştır.

İnsanların hayatı boyunca arzuladıkları tek şey sıcak, sevgi dolu ev ortamının varlığıdır. İşte böyle duygularla bezenmiş, insanların huzur duyacakları, kendilerine sevgi ve şefkatle yaklaşılacağından hiç kuşkuları olmayacağı bir aile yuvasını yılların deneyimiyle hazırladık ve her geçen gün bunun semeresini almaktayız.

Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda şefkatli, modern ve profesyonel bir hizmet sunarken; yaşlılarımızı, huzurlu ve sakin bir ortamda korurken; aynı zamanda onların sosyal, psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak amacında olan bir sosyal hizmet kurulusuyuz.

Özel Gülşah Huzur ve Bakım Evi 55 yaş ve üzeri büyüklerimize kendilerini evinde hissettirecek ortamı sağlamak, 7/24 saat tıbbi bakım ve gözetim hizmeti vermek, sosyal açıdan her türlü aktivite programını hazırlamak ve uygulamaya geçirmek, sevgi, saygı ve güvenli bir ortamda yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Özel Gülşah Huzur ve Bakım Evleri 2004 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yaşlılarımıza huzur ve bakımevi hizmeti vermek amacıyla hizmete açılmıştır.  Toplam kapasitemiz 55 hastaya çıkmıştır.

Kurucu Cemil GÜLŞAHİN misyonunu şu şekilde açıklamaktadır: “En büyük gayem ve arzum insan ve yaşlı haklarını gözeterek Rabbin huzuruna varmak ve de hizmetlerimizi Avrupa standartlarına çıkartmak, oradan almış olduğum bilgi ve becerileri Ailem dediğim yaşlılarımıza verebilmektir.”

İçeriklerimizi takip etmek için bültenimize abone olun.

Yazı hakkında düşündüklerinizi paylaşın.
Call Now ButtonHemen ARA